Działka budowlana Bąkowo
Bąkowo, pomorskie
- 779 000 zł
- 1 565 m²
- 497,76 zł/m²
Piotr Murat
Skontaktuj się
Działka budowlana Bąkowo
Bąkowo, pomorskie
zaktualizowane:
7 maja 2026
Działka budowlana Bąkowo
Zaktualizowane: 7 maja 2026
779 000 zł 1 565 m² 497,76 zł/m²
prostokątMedia:
gaz, prąd, woda, kanalizacjaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 779 000 zł (497,76 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlana, 1 565 m²
- kształt: prostokąt; długość: 35m; szerokość: 47m
- z dojazdem
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja (działka uzbrojona)
- Źródło: biuro nieruchomości: PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 07.05.2026
- numer ogłoszenia: PH359023
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Bąkowo, Kolbudy, gdański, pomorskie
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, apteka, przystanek autobusowy
Opis nieruchomości
HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!
Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1565 m² w Bąkowie, idealna zarówno pod budowę wymarzonego domu, jak i atrakcyjną inwestycję. To miejsce łączy spokój natury z szybkim dostępem do Trójmiasta. (...)
58 500 01...
58 500 01 54