Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Jaśminowa

Jaśminowa, Bąkowo, pomorskie

  • 615 000 zł
  • 70,40 m²
  • 8 735,80 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Czerwińska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Jaśminowa

Jaśminowa, Bąkowo, pomorskie

zaktualizowane:
30 kwietnia 2026

615 000 zł

70,40 m²

8 735,80 zł/m²

Mieszkanie, ul. Jaśminowa

Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026

615 000 zł 70,40 m² 8 735,80 zł/m²

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2005
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2005

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 615 000 zł (8 735,80 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 70,40 m², 4 pokoje; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2005
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe
  • Czynsz: 550 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, rodzinnej okolicy - z dużą przestrzenią, świetnym układem i komfortem życia na co dzień - ta oferta w Bąkowie będzie idealnym wyborem. Dodatkowym atutem jest poddasze użytkowe o powierzchni 70,40m2 i wysokości około 2,70m. (...)

Agent

Ewa Czerwińska

58 558 53...

58 558 53 53

784 008 353

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewa Czerwińska

58 558 53...

58 558 53 53

784 008 353

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została